Hoppa till innehåll

Distriktsstyrelsen

Detta är Distriktssytrelsen för Verksamhetsår 2022/2023.

Ordförande:
Namn: Julia Domberg

Ålder:
20

Lokalavdelning: Camelot

Kontakt Lokalavdelningar:

Kontakt: julia@skuvasteras.se

Vice Ordförande:
Namn:  Erik Widenfalk

Ålder: 19

Lokalavdelning: Falun

Kontakt Lokalavdelningar: 

Kontakt: erik@skuvasteras.se

Ledamot & Registeransvarig:

Namn: Daniel Andersson

Ålder: 23

Lokalavdelning: Avesta-Grytnäs

Kontakt Lokalavdelningar: 

Kontakt: daniel@skuvasteras.se

Ledamot:

Namn: Sofie Karlsson

Ålder: 22

Lokalavdelning: Falun

Kontakt Lokalavdelningar: 

Kontakt: sofie@skuvasteras.se

Ledamot

Namn: Amanda Landen

Ålder: 21

Lokalavdelning: Arboga


Kontakt Lokalavdelningar:
 

Kontakt:

Ledamot:

Namn: Amanda Pettersson

Ålder: 16

Lokalavdelning: Sala-Norrby-Mötklinta

Kontakt Lokalavdelningar: 

Kontakt:

Ledamot 

Namn: Fredrik ”Freddan” Häll

Ålder: 16

Lokalavdelning: Falun

Kontakt Lokalavdelningar: 

Kontakt: 

Ledamot:

Namn: Pelle Eriksson

Ålder: 16

Lokalavdelning: Falun

Kontakt Lokalavdelningar: 

Kontakt:

Ledamot:

Namn: Casper Pontelius 

Ålder: 17

Lokalavdelning: Norrbo

Kontakt Lokalavdelningar: 

Kontakt:

Övrigt Kontakt: 
Styrelsen: styrelsen@skuvasteras.se 
Valberedningen: valberedningen@skuvasteras.se